A+ A A-

paletowe

Klasyczne regały paletowe zapewniają maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej.

System regałów paletowych to najbardziej popularny i najczęściej stosowany system składowania ładunków z przedziału 500 - 2500 kg na paletę. Regały paletowe przeznaczone są do składowania towarów o różnych rozmiarach różnej wadze, spakowanych na paletach lub w paczkach.

System ten zapewnia bezpośredni dostęp do każdej jednostki składowanej Szeroki asortyment akcesoriów i wyposażenia pozwala na elastyczność sposobu składowania towaru oraz ergonomię i bezpieczeństwo obsługi Modułowa konstrukcja regału paletowego czyni system elastycznym, co umożliwia jego rozbudowę w przyszłości.

Regały paletowe są łatwe w montażu i demontażu dzięki zastosowanym połączeniom śrubowym Umożliwiają szybką kontrole stanów magazynowych System klasycznych regałów paletowych zbudowany jest z pionowych perforowanych ram oraz poziomych belek. Belki regałów wykonane są z profilu zamkniętego z zimnowalcowanej stali.

Zabezpieczenie stanowi zawleczka uniemożliwiająca samoczynne wyczepienie się trawersu. Skok perforacji co 75 mm zapewnia swobodne ustawienie poziomów trawersów. Szeroki asortyment akcesoriów takich jak belki poprzeczne, wypełnienie półkowe miejsc zdawczo-odbiorczych, wypełnienie siatkowe półek, pozwala na dostosowanie regału paletowego do żądanego rodzaju składowania towaru i jego obsługi.

Regały magazynowe

Magazyn to jednostka funkcjonalno-organizacyjna przeznaczona do magazynowania dóbr materialnych (zapasów) w wyodrębnionej przestrzeni budowli magazynowej według ustalonej technologii, wyposażona w odpowiednie urządzenia i środki techniczne, zarządzana i obsługiwana przez zespół ludzi. Najważniejszą funkcją magazynu jest utrzymanie i obsługa zapasów w celu zapewnienia ich dostępności wszystkim uprawnionym uczestnikom procesu logistycznego.

Czytaj więcej...

Multiservice biuro

google maps icon ul. Hetmańska 3/3

35-045 Rzeszów

tel. +48 17 859 34 11 

Multiservice magazyn

google maps icon Rudna Mała 49b

36-060  Głogów Małopolski

 

Design by Studio Nexim © 2012 Multiservice